MARKA LEILIEVE

LEILIEVE

Leilieve to włoska rodzinna firma, która z rzemiosła uczyniła swoją filozofię .

Firma, założona w 1961 r., pochodzi z Modeny we Włoszech. Wtedy to właśnie Pani Manicardi po zgromadzeniu wcześniejszych doświadczeń zawodowych, związanych z projektowaniem bielizny, postanowili wraz z mężem założyć swoją własną działalność.

Już pierwsze projekty i linie okazały się wielkim sukcesem.

Z biegiem lat manufaktura przekształciła się w prężnie działającą pracownię . Pod koniec lat 70tych marka  wyszła  poza granice Modeny, a nawet Włoch. Weszliśmy na rynek międzynarodowy z nowymi modelami i materiałami wysokiej jakości. To zaowocowało współpracą z takimi domami towarowymi jak Galeries Lafayette, La Rinascente czy Coin.

W latach 80tych do firmy dołączyli synowie państwa Manicardi i poszli o krok dalej, rozpoczynając ekspansję na rynkach poza granicami Europy. W ten sposób nasza dotychczasowa marka “Magic Form” przekształciła się w obecnie znaną i cenioną “Leilieve”.

Marka Leilieve jest dobrze znana i doceniana zarówno we Włoszech, jak i za granicą, sprzedając swoje produkty w ponad 15 krajach.

Naszą bieliznę kierujemy do nowoczesnych i dynamicznych kobiet, które cenią sobie nowe trendy, wygodę, innowacyjne, jakościowe materiały, dla których liczy się design dobry wykrój idealne dopasowanie bielizny do ciała.

Nasza kolekcja  jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej różnego rodzaju biustonosze (w rozmiarach miseczki B-C-D-E ) , majtki ( figi, stringi, majtki z wysokim stanem, modelujące czy bezszwowe( rozmiarach XS-XXXL). Proponujemy również body i pełna kolekcję nocnej bielizny (piżamy 2-częściowe,koszulki,szlafroki ).

Pannom młodym dedykujemy linię ślubna , pełną wysublimowanych materiałów i koronek. Kobiety, które pragną emanować sexapilem i wyjątkową zmysłowością, znajdą coś dla siebie w linii Frou Frou, Elegance, Brigitte.

Czym się różnimy od konkurencji? Nasze maszyny tkające posiadają gęstość 52 igieł w przeciwieństwie do naszej konkurencji pracującej na maszynach 32 igłowych co czyni strukturę naszych tkanin prawie dwukrotnie bardziej gęstą i odporną na zużycie. Nasze biustonosze posiadają  większą wygode zapinania dzięki czterem rzędą haftek w przeciwieństwie do produktów konkurencji mających trzy. Zwiększa to komfort noszenia biustonosza .

Najlepsze tkaniny,duża dbałość o detale  i wysoka staranność wykończenia pozwoliła nam zbudować markę słynącą z jakości w cenie z które nikt nie może konkurować.